Люби Україну Гість [Вхід] [Реєстрація]
Інформаційний портал «Ми - Україна»
НАШЕ КІНО
НАШЕ ДЛЯ ДІТЕЙ
КІНО ОЗВУЧЕНЕ УКРАЇНСЬКОЮ
Веселі ніжки / Happy Feet (2006) DVD Ukr/Eng

Сюжет:

Імператорські пінґвіни напрочуд музично обдаровані істоти. Той з їхнього племені, хто не вміє гарно співати, приречений на загальне презирство та самотність. Малюку Мамблу не пощастило - полярний ведмідь явно відтоптав йому вухо. Зате Мамбл чудово танцює чечітку. Залишилось лише довести всім навколо, що цей талант нічим не гірший від співочого дару. Майстер жорсткого екшену Джордж Міллер, постановник культової трилогії "Шалений Макс", вже давно надає перевагу сімейним цінностям, щоправда, попередня картина постановника, сумбурний "Бейб 2: Порося в місті", з тріском провалилася в прокаті. Режисер врахував помилки і цього разу вгодив усім - як глядачам, що забезпечили анімаційному проекту блискучі касові збори, так і критикам, які дружно називають "Веселі ніжки" найкращим повнометражним фільмом року і пророкували йому "Оскара". 
Дата публікації: 04.01.2012   Кількість переглядів: 722   Детальніше
Анонім / Anonymous (2011) DVDRip

Сюжет:

Інтрига крутиться навколо припущення, що твори Вільяма Шекспіра писав далеко не легендарний митець. Бути чи не бути скандалу? - ось питання...
Дата публікації: 04.01.2012   Кількість переглядів: 954   Детальніше
Сам удома / Home Alone (1990) DVDRip

Сюжет:

Батьки забули вдома одного зі своїх численних дітей. Не страшно, коли батьки йдуть в гості до сусідів. Але в цій історії батьки поїхали до Парижу, а Кевін залишився в Америці. Один, хоч і в своєму будинку. Залишившись наодинці, хлопець спочатку зрадів, потім засумував, потім став думати чим би себе зайняти. Довго сумувати не довелось: опустілий будинок привернув увагу пари злодіїв-крадіїв. Маленькому хазяїну довелось вигадувати всілякі хитрощі, щоб захистити помешкання від бандитів. 
Дата публікації: 04.01.2012   Кількість переглядів: 1064   Детальніше
Шерлок Холмс 2: Гра тіней (2011) TS UKR/ENG

Сюжет:

Шерлок Холмс (Роберт Дауні, мол.) і його давній помічник Доктор Ватсон (Джуд Лоу) спробують перехитрити і принизити їх найхитрішого противника професора Моріарті (Джаред Харріс), при допомозі старшого брата Холмса Майкрофта Холмса (Стівен Фрай) і циганки на ім'я Сім (Нумі Рапас). 
Коли кронпринц Австрії був знайдений мертвим, всі докази, на думку інспектора Лестрейда, вказували на самогубство. Проте Шерлок Холмс приходить до висновку, що спадкоємець престолу був убитий, і це вбивство — лише маленький шматочок набагато грандіознішої і зловіснішої мозаїки, створеної професором Моріарті. Повне небезпек розслідування веде Холмса, Ватсона і їх випадкову супутницю циганку Сім по всій Європі, з Англії до Франції, потім до Німеччини і, нарешті, до Швейцарії. Але підступний Моріарті завжди на крок попереду, він плете павутину із смерті і руйнувань, що є частиною його великого плану, успіх якого змінить хід історії.
Дата публікації: 04.01.2012   Кількість переглядів: 1013   Детальніше
Щасливого Різдва / Joyeux Noël (2005) BDRip Ukr

Сюжет:

Напередодні Різдва 1914 року четверо людей пережили незабутнє. Шотландський священик, французький лейтенант, німецький тенор і його кохана опинилися в самому серці спонтанного братерства, що виникло між траншеями німців, англійців і французів. 

Рушниці були залишені на дні окопів, а самі солдати й офіцери вийшли назустріч один одному, щоб обмінятися сигаретами, розділити шоколад і побажати один одному: "Щасливого Різдва!»

 

Дата публікації: 04.01.2012   Кількість переглядів: 978   Детальніше
Форрест Гамп / Forrest Gump (1994) HDTVRip Ukr/Eng

Сюжет:

Від особи головного героя Форреста Гампа, недоумкуватого нешкідливого чоловіка з благородним і відкритим серцем, разповідається історія його незвичайного життя. 

Фантастичним чином перетворюється він у відомого футболіста, героя війни, успішного бізнесмена. Він стає мільярдером, але залишається таким же нехитрим, придуркуватим і добрим. Форреста чекає постійний успіх у всьому, а він кохає дівчину, з якою дружив в дитинстві, але взаємність приходить дуже пізно.
Дата публікації: 04.01.2012   Кількість переглядів: 859   Детальніше
Гладіатор / Gladiator (2000) DVDRip Ukr/Eng

Сюжет:

Не знаючий собі рівних на полі битви римський полководець Максимус в черговий раз привів свої війська до перемоги. Війна виграна, і тепер він мріє повернутися в рідний будинок, до дружини і сина. Проте у вмираючого імператора Марка Аврелія є на свого улюбленця інші види. Він хоче, щоб Максимус став його спадкоємцем і прийняв в свої руки кермо влади імперією. 
Але у трону є прямий спадкоємець - Коммод, син Марка Аврелія. Коммод підступно наказує страчувати воєначальника і всю його сім'ю. Ледве врятувавшись від страти, Максимус потрапляє в рабство, що приводить прямо на арену цирку - він стає гладіатором. Але для такої сильної і вольової людини, як він, гладіаторські бої перетворюються на надію на відродження. У боях на арені до нього приходить нова слава, і тепер він готовий повернутися до Риму і помститися за смерть своєї дружини і сина новоспеченому імператору... Коммоду.
Дата публікації: 04.01.2012   Кількість переглядів: 810   Детальніше
Мамай (2003) DVDRip Онлайн

Сюжет:

„Мамай”. Українське кіно нового тисячоліття. Український арт-хаус. Інакше просто важко назвати. Фільм без усіляких екшенів, спецефектів і таких подібних деталей західного кіномистецтва. Однозначно, що „Мамай” сподобається не всім. Це кіно не для розваг широкого загалу. Це навіть не глибока психологічна драма, від якої будеш довго виходити зі стану прострації, а потім ще довше обговорюватимеш з друзями. Це просто мистецтво. Українське.

Дата публікації: 22.12.2011   Кількість переглядів: 2430   Детальніше
Великі Українці - Валерій Лобановський (2008) TVRip Онлайн

Жанр: історичний, біографія 
Країна: Україна 

Телеканал / кіностудія: Інтер 
Режисер: Сергій Долбілов

Дата публікації: 04.11.2011   Кількість переглядів: 2313   Детальніше
Великі Українці - Богдан Хмельницький (2008) SatRip Онлайн

Жанр: біографічний, історичний, документальний 
Країна: Україна 

Телеканал / кіностудія: Інтер 
Режисер: Олег Карнасюк 
Автор сценарію: Андрій Цаплієнко (за участю Дмитра Корчинського) 
Ведучий: Дмитро Корчинський 

Дата публікації: 04.11.2011   Кількість переглядів: 2352   Детальніше
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ]
ВІДЕОТЕКА | Як додати матеріал
© 2010 Інформаційний портал «Ми - Україна»